Украинский портАл

С благодарностью!

З подякою!

 


Запорізький правобережний професійний ліцей - один з найстаріших навчальних закладів міста Запоріжжя. Територіально розташований у правобережній частині міста і є єдиним навчальним закладом професійно-технічної освіти в цьому районі, досить насиченому промисловими підприємствами різного напрямку.
 Ліцей готує висококваліфікованих працівників за наступними професіями: "Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів", "Оператор комп'ютерного набору; обліковець", "Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин", "Секретар керівника", "Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах", "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". Вони мають попит на ринку праці, конкурентноспроможні та привабливі для юнаків та дівчат. 

  

  В ліцеї створено розвинену інфракструктуру та сучасну матеріально-технічну базу для підготовки висококваліфікованих фахівців. Учні ліцею та педагогічний колектив   протягом всіх років існування брали участь у Всеукраїнських виставках художньої та технічної творчості, мають нагороди Міністерства освіти і науки України, є        лауреатами багатьох оглядів. Посідають призові місця в обласних конкурсах професійної майстерності за фахом.
  В ліцеї працює висококваліфікований колектив викладачів та майстрів виробничого навчання, 60% якого складають працівники вищої категорії. 
  Загалом переважна кількість викладачів та майстрів в/н ліцею - це талановиті педагоги, саме вони забезпечують високий рівень підготовки учнів та слухачів ліцею.  Серед них немало заслужених працівників освіти. Ветерани ліцею бережуть та примножують традиції свого навчального закладу.
  За роки існування ліцею, було підготовлено понад 17 000 фахівців різних галузей, які успішно працюють на всій території нашої країни.
  Після закінчення вони отримують диплом кваліфікованого робітника державного зразка та атестат про повну загальну середню освіту. 
  Практичне навчання майбутніх фахівців - це одна із складових усього процесу формування професіоналів. Для цього в стінах ліцею створені всі умови. Виробнича  практика проходить на підприємствах і в організаціях міста, з якими ми маємо давні і взаємовигідні стосунки.

  

Серед професій, які готує ліцей, є професія "Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин".


 За час підготовки учнів за даною професією ліцей налагодив виробничі, ділові стосунки з багатьма підприємствами та установами нашого міста, для яких необхідні такі спеціалісти. Серед них окремо слід відзначити ТОВ "ТФС ГМБХ", яке займається ремонтом та обслуговуванням комп'ютерної та офісної техніки населення та підприємств міста.
 Колектив товариства під керівництвом Бабець Юрія Михайловича дуже чуйно та відповідально ставиться до виконання умов довгострокового договору, який було укладено між нашим навчальним закладом та ТОВ "ТФС ГМБХ", допомагає нам у зміцненні матеріально-технічної бази закладу (деталі та вузли ЕОМ, офісної техніки, плакати, посібники та інше).


Ця безкоштовна та щира допомога покращує підготовку учнів з професії "Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин" дає змогу більш якісно вести підготовку робітників з даної професії.
Ми вдячні колективу товариства за надання безкоштовної допомоги ліцею для подальшого розвитку професіі "Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин" та дарунку комп'ютерної техніки.
Нехай ваша пліда праця буде щедрою на повагу та любов, бажаємо вам подальших добрих вчинків!


Колектив ДНЗ ЗППЛ